SCHACHENMAYR-REGIA 4ply Uni Hand-Dye

4.30 ieskaitot PVN

75% Merino vilna, 25% poliamīds
100g = ~420m

Noliktavā 9 gab.

SKU: 4053859262965 Kategorijas: , ,
Schachenmayr

Apraksts

Regia for Hand – Dye – 4 ply ir oriģināla dzija, kas ļaus jums to krāsot, veidojot un apvienot oriģinālus projektus. Nosaukums “4 ply” attiecas uz savīto diegu skaitu. Šī ir balta pamata dzija, kuru varat sajaukt ar dažādām krāsvielām, izveidojot savas krāsu kombinācijas, atkarībā no saviem projektiem. Jūs varat krāsot šo vilnu ar rūpnieciskām krāsām no lielveikaliem, ar pārtikas krāsvielām vai dabīgām krāsvielām, piemēram, tēju vai dārzeņiem, bezalkoholiskajiem dzērieniem vai sulām … Jūs varat izmantot šo krāsošanas paņēmienu kā oriģinālu amatniecību, kuru varat veikt pat ar bērniem. Kā vajadzētu krāsot šo vilnu? Jums jāievēro dažādas procedūras, atkarībā no produkta, kuru izmantojat vilnas krāsošanai. Parasti jāievēro šādas darbības:
Piepildiet katlu ar ūdeni un ielejiet krāsvielu. Produktam vajadzētu vārīties 25-30 minūtes. Vilna jānoskalo ar balto etiķi, kas palīdzēs sagatavot audumu krāsas uzsūkšanai. Kad ūdens pārstāj vārīties, ielejiet izskaloto vilnu krāsvielā un atkal lieciet katlu vārīties. Vāks jānovieto tā, lai krāsa neiztvaikotu. Ļaujiet vārīties apmēram 30 minūtes vai līdz vilnai ir tumšāka krāsa. Tad atstāj atdzist. Pēc tam viegli izņemiet vilnu no katla un iztukšojiet to, līdz vairs neizdalās krāsa.
* Brīdinājums: visi krāsošanas produkti ir atšķirīgi. Vispirms jums vajadzētu konsultēties, kā pareizi krāsot vilnu ar jebkuru no krāsošanas produktiem.

75% Merino vilna, 25% poliamīds
100g = ~420m

Ražotājs

SCHACHENMAYR/REGIA

Schachenmayr

Informācija

Krāsa (Regia Uni Hand-Dye)

Universal