Miyacozome COLD DYE All (Krāsviela)

6.23 ieskaitot PVN

Aukstā krāsviela augu un dzīvnieku šķiedrām, kā arī neilonam. Krāsojas ar remdenu krāna ūdeni, kura temperatūra ir 30 ° C vai augstāka. Labi krāso tādas augu šķiedras kā kokvilna, kaņepes, lins, viskoze, kupra, koks, bambuss. Krāsot ir vieglāk uz dzīvnieku šķiedrām, piemēram, zīda, vilnas, citiem dzīvnieku matiem un neilona. Augu šķiedru krāsošanai jums ir nepieciešams sāls, un pēc krāsošanas ieteicams izmantot “Krāsu fiksējošo līdzekli” (nopērkams atsevišķi). Dzīvnieku šķiedru krāsošanai jums ir nepieciešams etiķis, un tas nav jānostiprina. Ādas un videi draudzīga krāsa ar mazu ietekmi.

Detalizēta instrukcija angļu valodā:
EN_ Instructions_COLD DYE ALL.pdf

Notīrīt

Apraksts

“Aukstā krāsviela” augu un dzīvnieku šķiedrām, piemērota arī neilonam. Lai krāsotu, izmantojiet remdenu krāna ūdeni, kura temperatūra ir vismaz 30 ° C . Ja vēlaties spilgtu krāsojumu, izmantojiet tādas augu šķiedras kā kokvilnu, kaņepes, linu, viskozi, kupru, koku, bambusu. Krāsojot dzīvnieku izcelsmes šķiedras, piemēram, zīdu, dažādas izcelsmes vilnu, neilonu, rezultāts izdosies maigāks. Augu šķiedru krāsošanai jums ir nepieciešams sāls, un pēc krāsošanas ieteicams izmantot “Krāsu fiksējošo līdzekli” (nopērkams atsevišķi). Dzīvnieku šķiedru krāsošanai jums būs nepieciešams tikai etiķis, krāsas fiksēšana nav nepieciešama.

Ādai draudzīga krāsa, kas atstāj mazu ietekmi uz vidi.

Detalizēta instrukcija angļu valodā:
EN_ Instructions_COLD DYE ALL.pdf

Brand

Miyacozome

Papildu informācija

Krāsa (ITO Cold DYE)

01 Pearl pink, 02 Red, 03 Deep red, 04 Orange, 05 Yellow, 07 Brown, 09 Green, 10 Olive Green, 11 Sky Blue, 13 Blue, 14 Navy Blue, 16 Violet, 17 Gray, 18 Black, 61 Rose Pink, 62 Rouge, 63 Carnation, 64 Gold, 65 Beige, 66 Khaki Brown, 67 Ocher Brown, 68 Orchid Brown, 69 Spring Green, 70 Emerald Green, 72 Brillant Blue, 73 Purple, 74 Pearl Gray, 75 Greige