DMC Happy Cotton book #1

2.54 ieskaitot PVN

Šī grāmata ietver detalizētas instrukcijas ar diagrammām, paskaidrojumiem, simbolu nozīmi un krāsainiem attēliem, lai ērti tamborētu savus jaunos draugus. Dažādās šuves, lai izveidotu amigurumi, ir izskaidrotas grāmatas pirmajās lappusēs: ķēdes dūriens, vienreizējs tamborējums, dubultā tamborējums, pinumu dūriens un daudz kas cits.

Norādījumi pieejami angļu, franču, spāņu un itāļu valodā.

Jūs uzzināsiet, kā tamborēt tīģeri Tigiju, lauvu Roary, koalu, zaķi Baniju, zirgu Moo, vienradzi Magic, ezi un omāru.

Grāmatā ir norādīts nepieciešamais materiāls amigurumi izveidošanai, arī diegu krāsa, detalizēti attēli ķermeņa daļu tamborēšanai un instrukcijas to savienošanai. Pateicoties šīm instrukcijām, jūs tamborēsiet apbrīnojamo amigurumi!

Ko jūs gaidat, lai iepazītos ar šiem varoņiem?

Noliktavā 2 gab.

SKU: 077540983346 Kategorijas: ,
DMC

Apraksts

DMC Happy Cotton Book 1 – piedāvā iespēju viegli tamborēt burvīgos amigurumi dzīvnieciņus.

Šī grāmata ietver detalizētas instrukcijas ar diagrammām, paskaidrojumiem un krāsainiem attēliem, lai katrs spētu ērti tamborēt savus jaunos draugus. Dažādie dūrieni, kas nepieciešami, lai izveidotu amigurumi, piemēram, gaisa cilpiņas, vienkāršais stabiņš, dubultais stabiņš, saistījuma stabiņš un citi, ir izskaidroti grāmatas pirmajās lappusēs.

Paskaidrojumi pieejami angļu, franču, spāņu un itāļu valodā.

Jūs uzzināsiet, kā tamborēt tīģeri Tigiju, lauvu Roary, koalu, zaķi Baniju, zirgu Moo, maģisko vienradzi, ezi un omāru.

Grāmatā ir norādīti visi nepieciešamie materiāli, ieteicamā diegu krāsa, detalizēti attēli ķermeņa daļu tamborēšanai un instrukcijas to savienošanai. Šīs instrukcijas palīdzēs uztamborēt apbrīnojamos amigurumi!

Ko jūs gaidāt? Iepazīstiet šos mīļos zvēriņus jau tagad!

Ražotājs

DMC

DMC