1. Lai iepirktos interneta veikalā camelliayarns.com, Jums ir jāveic reģistrācija.

2. Savu izvēlēto pirkumu Jūs saņemsiet pēc Jūsu izvēles pa pastu vai Omniva vai DPD pakomātā. Bezmaksas pasūtījumu var saņemt mūsu veikalā Matīsa ielā 17, Rīgā. Tiklīdz noformēsiet pasūtījumu, uz Jūsu e-pastu automātiski nosūtīsies vēstule, kas apliecinās, ka Jūsu pasūtījums ir nonācis pie mums.

3. Ja saņemot preci, konstatējat, ka pirkums neatbilst Jūsu vēlmēm, bet tai nav defektu, tad iepriekš sazinoties pa telefonu 29424120 vai e-pastu [email protected], 14 dienu laikā laikā varat sūtīt pirkumu atpakaļ. Pēc preču saņemšanas mēs atgriezīsim naudu par pirkumu, atskaitot piegādes izdevumus un bankas komisijas maksu par preci,  Jūsu norādītājā bankas kontā. Tāpat, ja precei ir atklājiet defekts, 2 nedēļu laikā ir iespēja to samainīt vai arī saņemt atpakaļ pilnu iemaksāto naudu summu par bojāto pirkumu, pēc tā atgriezšanas veikalā.

4. Ņemiet vērā, ka dziju tonis attēlos var nedaudz atšķirties no īstā. Tas atkarīgs no ierīces ekrāna iestatījumiem. Tāpat dzijām ar vienu krāsas kodu, bet atšķirīgu partijas Nr., tonis var būt nedaudz atšķirīgs.

5. Ja Jums radušās kādas neskaidrības vai jautājumi par veicamo pasūtījumu, tad atrisināsim tās kopā. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums vai zvaniet!

[email protected]
Tālr. 29424120