Dzijas salons “Camellia Yarns” ir dailes un radošuma pasaule, kurā katrs rokdarbu mīļotājs atradīs ne tikai  sev nepieciešamos toņus, tekstūras, materiālus un instrumentus savu ieceru realizēšanai, bet arvien no jauna iepazīs teju bezgalīgo dzijas pasauli, jo mūsu sortiments tiek regulāri papildināts – piedāvājam kvalitatīvas dzijas no Itālijas, Francijas, Peru un citām valstīm. Salonā Jūs allaž sastapsiet smaidīgas un laipnas darbinieces, kas priecāsies gan atbildēt uz Jūsu jautājumiem, gan palīdzēt atrast kāroto un Jums vispiemērotāko. Mūsu salonā atradīsiet ne tikai dzijas, bet arī dažādu materiālu adāmās un tamborējamās adatas.

Jebkādu jautājumu un neskaidrību gadījumā (par piedāvātajām precēm, norēķiniem, pasūtījumiem u.tml.)  aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanot uz numuru  +371 67331330.

Esam aktīvi “Facebook” lietotāji – mūsu lapā “Camellia Yarns” iespējams ne tikai aplūkot jaunumus un mūsu piedāvātā sortimenta fotogrāfijas, bet arī sazināties ar mums ātri un ērti. Par mūsu aktivitātēm plašāku informāciju varat uzzināt, aplūkojot lapu facebook.com/cammelliayarns

Esiet mīļi gaidīti mūsu veikalā, kas atrodās Matīsa ielā 13, Rīgā.