DROPS FABEL

DROPS Fabel ir četrpavediena “superwash” dzija, padarot to mazgājamu veļas mašīnā un viegli kopjamu. Salīdzinot ar parastajām zeķu dzijām, DROPS Fabel ir savērpta mīkstākā vilnas kvalitātē, kas padara to par pārsteidzošu vispusīgu dziju, kas piemērota daudz vairāk nekā zeķēm – izmēģiniet to mazuļa apģērbam!

Ar vienu no lielākajām krāsu paletēm DROPS sortimentā, DROPS Fabel ir pieejams arī “print” tonī, kurā katrs tonis ir izgatavots no dažādām krāsām, kuras atkārtojas regulāri un ilgi, līdzīgi kā drukas krāsas, bet ar ilgāku katras krāsas atkārtojumu.

 DROPS Fabel drukāto un garo apdruku krāsas tiek ražotas ar metodi, ko sauc par “fancy dyeing”, kas atšķiras no citām metodēm ar to, ka katrai krāsu partijai ir nelielas variācijas gan rakstā, gan niansēs. Tā nav kļūda, bet gan dzijas rakstura elements.

 

Paturiet prātā, ka zemāk redzamie trikotāžas krāsu paraugi parāda modeli, ko jūs saņemat, kad adāt ar mazāku valdziņu daudzumu, piemēram, uz zeķēm. Ja izgatavojat platāku gabalu, modelis izskatīsies savādāk.    

 

DROPS Fabel

Svars = ~ garums:
50g = ~ 205m

sastāvs

Sastāvs:
75% Vilna
25% Poliamīds

Rekomendējamais adatas izmērs:
3 mm

DROPS FABEL projekti: